Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nicaivo

    nicaivo

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Ninaniksy kad si bila na histero? I ja čekam nalaze, ali to dosta dugo traje, dobila sam dosad 2 nalaza i oba su uredna. Na nalazima mi piše slijedeće:
    PHD analiza - uredna.
    Bioptat kultura endometrija - sterilna nakon 48 sati, upalne stanice i bakterije nisu viđene. Konačan nalaz nakon primjerenog vremena inkubacije.
    Bioptat anaerobno - anaerobne bakterije nisu izolirane. Nalaz na aktinomicete nakon primjerenog vremena inkubacije.
    Dakle, histeroskopiju sam imala 29.4. i još uvijek čekam ovo štio sam boldala. Zna li netko koliko je primjereno vrijeme inkubacije? 

    👩🏽 30 - sve OK, AMH 31,3
    👨🏻 32 - sve OK
    1. i 2. IUI (Poliklinika IVF) 11/23 & 01/24- PC - Ovitrelle, Cyclogest ❌
    3. IVF (Poliklinika IVF) 02/24. - 2.dc Rekovelle, 5.dc Ganirelix, 9.dc štoperica, 11.dc aspiracija - 2🥚-❌
    4. IVF (B+) 04/24 - 2dc Gonal F150, 7dc Orgalutran, 11dc Ovitrelle, 13dc asp-8🥚-5 oplođenih-3 blastice,1 vraćena, 2🐧- beta❌
    05/24 dijag. histero PHD i mikrob. ✅️
    5. FET (B+) 06/24 ⏳️

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 641

    Prijavi adminu

    Rolica ma neee, nista tebi upuceno, vise generalno chit-chatanje :)
    HPoison totalno te kuzim i meni je tako bilo u srijedu… bila sam sva napeta, u strahu, neki grc u zelucu.. trema… i meni i mm.. Ali bude sve to dobro, vidjeti ces🥰
    Tincica kako se ti drzis? Vidim jos imas gorak okus u ustima od Bete+.. Pusti to, naoruzaj se pozitivom, bitno je da smo mirne i sretne… 🥰Kada kreces u novi postupak?

    💃🏻'91 | PCOS (anovulatorni ciklusi) | AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    🕺🏻'86 | oligozoospermia
    🏩 Repromed
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - 10 oplođenih | 🐣 BC SET | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Čokoladicasretno sutra, bit će dobro 🙏🙏🥰🥰 mora krenuti pozitivni niz ❤️

    Obavila uzv, nema ih puno ali napreduju, 2x10 i 2x8mm, endo 5mm. Unistit ce me ananas i cikla 😂, ali nastavljam dalje s njima 💪💪 dodat će mi i Pergoveris danas, a onda za dva dana i antagonist. Iduci uzv nedjelja 19.5. Sanjushka molim te dodaj na listu, hvala 😘

    Ej, bockanje zasad ide dobro, dobila sam gonal u penu koji mi je jednostavan za dati pa nema toliko stresa. Sutra sam na ultrazvuku pa ćemo vidit stanje i sto dalje. Super za 4 folikula, sličnih su veličina, to je dobro (bar bi trebalo biti).🤗🤗🤗🤗

    👩🏻 34 👦🏻34, pokušavamo od 6/21, idiopatska neplodnost, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide 0,25, 4 js, 1 oplođena 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 dvodnevna, biokemijska, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, nakon toga krenuo prirodni spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, Beta 0

  • Ninaniksy

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    nicaivo

    Ninaniksy kad si bila na histero? I ja čekam nalaze, ali to dosta dugo traje, dobila sam dosad 2 nalaza i oba su uredna. Na nalazima mi piše slijedeće:
    PHD analiza - uredna.
    Bioptat kultura endometrija - sterilna nakon 48 sati, upalne stanice i bakterije nisu viđene. Konačan nalaznakon primjerenog vremena inkubacije.
    Bioptat anaerobno - anaerobne bakterije nisu izolirane. Nalaz na aktinomicete nakon primjerenog vremena inkubacije.
    Dakle, histeroskopiju sam imala 29.4. i još uvijek čekam ovo štio sam boldala. Zna li netko koliko je primjereno vrijeme inkubacije?


    Ja sam radila 10.05.,ali su meni uz biospiju endometrija na phd analizu uzeli i bris maternice na aerobe i anaerobe , samo taj nalaz i je gotov, phd nalaz još čekam. 

    👸42 godina, hipotireoza, inz.rez. Pcos, AMH 34

    🧔MM 32 godina, normospermija/asthenoozospermia
    2016 vanmaterična
    2017 ivf 1 j.s.beta ❌
    2019 6j.s - icsi 1 blastica beta ❌
    2021 spontana trudnoća, inducirani pobačaj u 19 tjednu malformacija ploda
    4/2023 13 j.s - 3 oplođene Et 2 trodnevne, 1 blastica ❄ (Škvorc), beta 04.05. - ❌
    Fet 6mj 2023,beta 07.07. ❌
    04/2024 18 oocita, 11 oplođenih, 6 blastica
    17.04. ET 2 blastice
    30.04.2024 beta ❌
    (4 smrznute 2 +2) ❄️❄️❄️❄️

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Jurky draga moja, toliko sam se obradovala tvom nalazu, zaista se nadam da ces sada moci malo da se opustis jer jako vjerujem da ce i drugi dio nalaza biti dobar! 🫂🍀😘
    Angel eyes dobro sam, bila sam malo u guzvi od juce pa nisam citala ni pisala..imamo isti br folikula..malo se bojim da nece biti dovoljno..moja glava prosto tako funkcionise 🤷‍♀️  juce sam bila na UZV, endometrij 8,5 folikuli 15,14,14,14.. sutra idem ponovo pa cemo vidjeti.. Kako si ti? 😘

    👩 ‘85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦’82 los spermogram
    1 IVF 12/23
    menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc, oplodjena 1
    beta ➖
    2 IVF 05/24
    Gonal 225…
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU…

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    Ninaniksy

    Ja sam radila 10.05.,ali su meni uz biospiju endometrija na phd analizu uzeli i bris maternice na aerobe i anaerobe , samo taj nalaz i je gotov, phd nalaz još čekam.

    Da li te je bolio postupak? Kakvu si anesteziju dobila?
    Žuži  Tanja i Angel eyes  sretno vam na UZV-u sutra nek folikulići i endometriji rasture 💪💪💪 

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza –> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚✖
    09.2024. …🤞🏻⏳🌸

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Marisha

    Ninaniksy

    Ja sam radila 10.05.,ali su meni uz biospiju endometrija na phd analizu uzeli i bris maternice na aerobe i anaerobe , samo taj nalaz i je gotov, phd nalaz još čekam.
    Da li te je bolio postupak? Kakvu si anesteziju dobila?
    Žuži Tanjai Angel eyes sretno vam na UZV-u sutra nek folikulići i endometriji rasture 💪💪💪

    Hvala ti🤗 
    Evo da ti samo kažem o svom iskustvu s histeroskopije, ja sam po preporuci doktora išla na zahvat pod anestezijom. On mi je rekao da je to sigurnije jer nisam nikad rađala pa bi moglo boliti. Bila mi je mala panika jer mi je to bilo prvi put da sam bila uspavana. Na kraju je sve proslo super, malo sam krvarila idućih 10-ak dana, ali me nije ništa bolilo. Znam da mi je doktor rekao kako su mi morali nekako vuci maternicu da bi došli do nje i da imam jedan punat pa mi je svakako bilo drago da su me uspavali. Phd nalaz sam čekala neka tri tjedna i sve je bilo ok. Meni su otkrili sa mi je maternica upaljena pa sam zbog toga pola antibiotik. 

    👩🏻 34 👦🏻34, pokušavamo od 6/21, idiopatska neplodnost, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide 0,25, 4 js, 1 oplođena 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 dvodnevna, biokemijska, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, nakon toga krenuo prirodni spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, Beta 0

  • Ninaniksy

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Marisha

    Ninaniksy

    Ja sam radila 10.05.,ali su meni uz biospiju endometrija na phd analizu uzeli i bris maternice na aerobe i anaerobe , samo taj nalaz i je gotov, phd nalaz još čekam.
    Da li te je bolio postupak? Kakvu si anesteziju dobila?
    Žuži Tanjai Angel eyes sretno vam na UZV-u sutra nek folikulići i endometriji rasture 💪💪💪


    I ja sam bila u kratkotrajnoj intravenskoj anesteziji, zaspes i probudis se u sobi, sam postupak je trajao 20 minuta, nakon toga sam krvarila 5 dana, i lagano kao menstrualne grčeve, i to je to, išla sam u državnu bolnicu to obaviti, jer oni preferiraju to raditi pod anestezijom. 

    👸42 godina, hipotireoza, inz.rez. Pcos, AMH 34

    🧔MM 32 godina, normospermija/asthenoozospermia
    2016 vanmaterična
    2017 ivf 1 j.s.beta ❌
    2019 6j.s - icsi 1 blastica beta ❌
    2021 spontana trudnoća, inducirani pobačaj u 19 tjednu malformacija ploda
    4/2023 13 j.s - 3 oplođene Et 2 trodnevne, 1 blastica ❄ (Škvorc), beta 04.05. - ❌
    Fet 6mj 2023,beta 07.07. ❌
    04/2024 18 oocita, 11 oplođenih, 6 blastica
    17.04. ET 2 blastice
    30.04.2024 beta ❌
    (4 smrznute 2 +2) ❄️❄️❄️❄️

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    Žuži

    Marisha

    Ninaniksy

    Ja sam radila 10.05.,ali su meni uz biospiju endometrija na phd analizu uzeli i bris maternice na aerobe i anaerobe , samo taj nalaz i je gotov, phd nalaz još čekam.
    Da li te je bolio postupak? Kakvu si anesteziju dobila?
    Žuži Tanjai Angel eyes sretno vam na UZV-u sutra nek folikulići i endometriji rasture 💪💪💪
    Hvala ti🤗
    Evo da ti samo kažem o svom iskustvu s histeroskopije, ja sam po preporuci doktora išla na zahvat pod anestezijom. On mi je rekao da je to sigurnije jer nisam nikad rađala pa bi moglo boliti. Bila mi je mala panika jer mi je to bilo prvi put da sam bila uspavana. Na kraju je sve proslo super, malo sam krvarila idućih 10-ak dana, ali me nije ništa bolilo. Znam da mi je doktor rekao kako su mi morali nekako vuci maternicu da bi došli do nje i da imam jedan punat pa mi je svakako bilo drago da su me uspavali. Phd nalaz sam čekala neka tri tjedna i sve je bilo ok. Meni su otkrili sa mi je maternica upaljena pa sam zbog toga pola antibiotik.


    Hvala što si opisala? A što su ti rekli, od čega je došlo do upale, jesi imala kakve simptome? Sretno u novom postupku 🌷

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza –> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚✖
    09.2024. …🤞🏻⏳🌸

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Čokoladicasretno sutra, bit će dobro 🙏🙏🥰🥰 mora krenuti pozitivni niz ❤️

    Obavila uzv, nema ih puno ali napreduju, 2x10 i 2x8mm, endo 5mm. Unistit ce me ananas i cikla 😂, ali nastavljam dalje s njima 💪💪 dodat će mi i Pergoveris danas, a onda za dva dana i antagonist. Iduci uzv nedjelja 19.5. Sanjushka molim te dodaj na listu, hvala 😘


    Angel eyes hvala ti, nadam se da ce krenuti napokon taj pozitivan niz. Bas je zaredalo zadnjih dana 🙈
    Sretno u ned na uzv, mozda se jos koji pojavi, nikad ne znas. Drzim fige da ova 4 budu dobra 🍀🤞❤️
    Hypnoticpoison daa sutra sam pupo i onda opet dva tjedna cekanja. Strah me negativnog rezultata opet. U podne sam sutra 🤞🤞 i ti si sutra na uzv? ❤️🍀 drzim fige da sve prode dobro.🤞🍀

    👱‍♀️ 36, hipo, hashimoto, amh 44
    👨‍🦳 normo
    2022. Missed ab (prirodna tr.)

    Poliklinika IVF
    2023. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. Ivf - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 oplođenih, 4 blastice,
    1 vracena, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. fet (Ovitrelle) - vracena 1 blastica, beta ❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.