Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lalllla

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Bananica81

    lalllla

    Bananica81

    Cure, dobar dio vas koristi omnibiotic panda jelda? I dajete to bebacima (vi koje ste rodile)? To je sigurno za bebe, tj ne mogu napravit neku stetu ak malenom to dam bez konzultacije sa pedijatrom? Patronaza mi je protiv takvih stvari, al ja se vazem… Davala bi mu to preventivno - da sprijecim ak se bude moglo kolike, dermatitise i to? S tim da je on meni na kombo AD i mog mlijeka - al koliko vidim AD koje trosimo nema probiotik
    Da, ja planiram piti i dojiti a ako ne budem dojila iz nekog razloga davat cu bebi u bocicu ili na zlicicu (kako vec pise ne znam sad tocno za bebe) :) to je puno bolje nego kapi kojima ih sopamo za grceve i sama sam to radila ali sta ces kad si nemocan dok su u grcevima😫

    A jel mislis davati odmah po rodjenju il nakon nekog vremena? Bojim se dati cijelu dozu kad je malen tako 😑


    Pa ovisi kad bi prestala dojiti. Ako ne dojis vise ja bi mu dala odmah..sve je to sigurno za bebice, ako mogu kapi za grceve kad krenu grcevi sa ne znam 10 dana dok imaju onda moze i ovo , nece mu nista biti😀 to su zdrave bakterije

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Ja ne znam kakav obrat se kod mene dogodio. Otkad se mali zarotirao na glavicu, mene osim tih čestih BH kontrakcija i žgaravica baš puno više muči. Što nebi trebalo biti obratno, da kad se okrene da se malo olakša pritisak gore na želudac?!

    2020. 👦🏻
    [tickerfactory.com]

  • lalllla

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    amystiqa

    Ja ne znam kakav obrat se kod mene dogodio. Otkad se mali zarotirao na glavicu, mene osim tih čestih BH kontrakcija i žgaravica baš puno više muči. Što nebi trebalo biti obratno, da kad se okrene da se malo olakša pritisak gore na želudac?!


    Pa ni meni nije nista lakse iskreno.. ne znam da li izbjegavas hranu koja ju izaziva i to? 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Anice stvarno mi je zao sto si imala tako tesko iskustvo, nitko to ne zasluzuje. Drago mi je da je beba ok, ali treba biti i rodilja. Zelim ti sto brzi fizicki i psihicki oporavak! Super da je prsni kos ok. Zelim vam da idete brzo doma i mazite se i pazite ❤️.
    Ja sam jutros bila na pregledu, sad sam na +17kg, tlak i ctg uredni. Uzv mi nije radjen iako je dr zadnji put rekla da cemo sad radit, ne znam jesmo li obje zaboravile ili nije bilo potrebe. Zadnji mi je uzv radjen 6.3. 
    Vaginalni pregled isti ko zadnja 3 tj, otvorena prst, cerviks skracen 1 clanak i omeksan, lako za po do ovoja i glavice. Sutra i u ponedjeljak sam narucena na ctg, u utorak opet kontrola - Amystiqa mozes me dodati 🙂. Sve mi se cini da ovaj mali nece lako van
    Sisy kako si?
    Ima li jos tko uskoro u terminu, ne mogu pronaci onaj popis? :)

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak –>07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Bananica81

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    lalllla

    Bananica81

    lalllla

    Bananica81

    Cure, dobar dio vas koristi omnibiotic panda jelda? I dajete to bebacima (vi koje ste rodile)? To je sigurno za bebe, tj ne mogu napravit neku stetu ak malenom to dam bez konzultacije sa pedijatrom? Patronaza mi je protiv takvih stvari, al ja se vazem… Davala bi mu to preventivno - da sprijecim ak se bude moglo kolike, dermatitise i to? S tim da je on meni na kombo AD i mog mlijeka - al koliko vidim AD koje trosimo nema probiotik
    Da, ja planiram piti i dojiti a ako ne budem dojila iz nekog razloga davat cu bebi u bocicu ili na zlicicu (kako vec pise ne znam sad tocno za bebe) :) to je puno bolje nego kapi kojima ih sopamo za grceve i sama sam to radila ali sta ces kad si nemocan dok su u grcevima😫

    A jel mislis davati odmah po rodjenju il nakon nekog vremena? Bojim se dati cijelu dozu kad je malen tako 😑

    Pa ovisi kad bi prestala dojiti. Ako ne dojis vise ja bi mu dala odmah..sve je to sigurno za bebice, ako mogu kapi za grceve kad krenu grcevi sa ne znam 10 dana dok imaju onda moze i ovo , nece mu nista biti😀 to su zdrave bakterije


    U pravu si.. a kombiniram dojenje i Ad  - imam premalo mlijeka, bebac je bas bio gladan.. krenem ja sa tim i onim D3/K1 kapi

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Rođene bebe:
    Anchii97 9.2.💙Vladimir
    Malena 1122 14.2.💙Mark
    Alexica 16.2.💙Adrian
    Aniee 18.2.💙
    JagodicaBobica96 18.2.💙Kaan
    Martinaaa_ 19.2.💗Dora
    Donna2022 20.2.💗Leona
    12345M 20.2.💙Arton
    lucijaa_ 25.2.💗
    bejbe2018 27.2.💙
    ? Bubica1 28.2.💗
    ? Luce88 3.3.💙
    Mema88 5.3.💗
    posvudusavol2 7.3.💙
    sophisticy 7.3.💗
    tear_of_happiness 8.3.💙
    ? MAD ROSE 10.3.💙
    cocinella 11.3.💗
    Maša 12.3.💗 Lena
    Bela23 16.3.💙
    sirenita 17.3.💗 Eleonora
    Lucy08 21.3.💙
    Bananica80 22.3.💙
    Anica88 27.3. 💗
    ___________________________
    Čekamo bebe:
    sisy 22.3.💗
    Pohana_Tikvica11 23.3.💗
    Zelena123 27.3.💙
    TeMamadius90 1.4.
    lalllla 7.4.💗
    Sandra25 9.4.💙
    lucylu35 10.4.
    Mrva1104 11.4.💙
    pepapepa 11.4.💗
    Suncica13 13.4.💙
    Malina 1302 13.4.💗
    Leptirica123 18.4.💙
    BlackRose 22.4.💗Aria
    Tratinčica123 27.4.💗Aria
    Mary36 28.4.💗Vida
    Nina_na 29.4.💗
    WhiteOrchid 30.4.💗
    Gemini1994 30.4.💙
    Yellowsubmarine 1.5.💙
    LavicaBP 2.5.💗
    Antonela2024 4.5.💙David
    amystiqa 11.5.💙
    Baby.nb.3 12.5.💙
    lucq 15.5.💗

    2020. 👦🏻
    [tickerfactory.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Lista pregleda:
    Zelena123 2.4.
    LavicaBP 3.4.
    buhtlica23 3.4.

    BlackRose 3.4.
    Antonela2024 4.4.

    lalllla 4.4.
    Mary36 10.4.
    amystiqa 11.4.

    Sretno cure!
    🌺

    2020. 👦🏻
    [tickerfactory.com]

  • Alexica

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Bananica81

    lalllla

    Bananica81

    lalllla

    Bananica81

    Cure, dobar dio vas koristi omnibiotic panda jelda? I dajete to bebacima (vi koje ste rodile)? To je sigurno za bebe, tj ne mogu napravit neku stetu ak malenom to dam bez konzultacije sa pedijatrom? Patronaza mi je protiv takvih stvari, al ja se vazem… Davala bi mu to preventivno - da sprijecim ak se bude moglo kolike, dermatitise i to? S tim da je on meni na kombo AD i mog mlijeka - al koliko vidim AD koje trosimo nema probiotik
    Da, ja planiram piti i dojiti a ako ne budem dojila iz nekog razloga davat cu bebi u bocicu ili na zlicicu (kako vec pise ne znam sad tocno za bebe) :) to je puno bolje nego kapi kojima ih sopamo za grceve i sama sam to radila ali sta ces kad si nemocan dok su u grcevima😫

    A jel mislis davati odmah po rodjenju il nakon nekog vremena? Bojim se dati cijelu dozu kad je malen tako 😑

    Pa ovisi kad bi prestala dojiti. Ako ne dojis vise ja bi mu dala odmah..sve je to sigurno za bebice, ako mogu kapi za grceve kad krenu grcevi sa ne znam 10 dana dok imaju onda moze i ovo , nece mu nista biti😀 to su zdrave bakterije

    U pravu si.. a kombiniram dojenje i Ad - imam premalo mlijeka, bebac je bas bio gladan.. krenem ja sa tim i onim D3/K1 kapi


    Ja sam pisala njima direkt i odgovorili su mi da dajem bas bebi-pomijesano u zlici mog mlijeka iako dojim.
    Savjetovala sam se i sa doulom Unom (ne znam kolko je znate), kaze da malim bebama cijela doza zna biti malo preagresivna pa znaju dobiti proljev i da bi ona krenula s manjim dozama ako bi davali bebi pa postupno povecavati. Ako koristite pandu vi kao dojilja, po njenom je to dovoljno jer beba dobiva preko mlijeka- e sad, ne znam kako je kad kombiniras AD i dojenje

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Donna2022

    Donna2022

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Ja dajem bebici Pandu, u trudnoci sam ju ja pila, sad njoj dajem i otkad pije smanjili su se grcici na minimum. Dam joj na bocicu u malo mog izdojenog mlijeka

    👩 33
    👨35
    09/22 Missed Ab, 10. tt, prva T 👼🙏😢

    TSH 1,5 (Euthyrox terapija, prvi nalaz 3,6)
    6/2023➕🌈❤️🙏
    Panorama Low risk, it’s a girl🩷💞
    [tickerfactory.com]

  • lalllla

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Donna2022

    Ja dajem bebici Pandu, u trudnoci sam ju ja pila, sad njoj dajem i otkad pije smanjili su se grcici na minimum. Dam joj na bocicu u malo mog izdojenog mlijeka


    A ti ne pijes? Samo njoj das ?iako dojis?

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.