Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    medena drzim fige da se obe uspjesno oplode 
    hvala sve ostale cure na podrsci, evo i mene sa uzv, 16dc. endo 9mm (hvala Rolice na savjetu za brazilske orascice, mislim da su oni uz pola litre soka od cikle na dan ucinili svoje ). 
    a sad, na desnom janiku imam folikule 14,13,11mm, a na lijevom jedan 11mm. U blagom sam šoku jer sam u prošlom ciklusu s istom terapijom (1x klomifen) imala samo jedan folikul. na uzv sam opet u cetvrtak, ako do tada pukne folikul ide aih, ako ne bit ce petak ili subota. doktor mi kaze da nema potrebe za stopericom jer se kod mene ovulacija događa prirodno. 
    sretno svima cure 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    HSG ✔️
    ♂️ oligo, normo, astheno…
    05/24 IUI x

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Kawa

    medena drzim fige da se obe uspjesno oplode
    hvala sve ostale cure na podrsci, evo i mene sa uzv, 16dc. endo 9mm (hvala Rolice na savjetu za brazilske orascice, mislim da su oni uz pola litre soka od cikle na dan ucinili svoje ).
    a sad, na desnom janiku imam folikule 14,13,11mm, a na lijevom jedan 11mm. U blagom sam šoku jer sam u prošlom ciklusu s istom terapijom (1x klomifen) imala samo jedan folikul. na uzv sam opet u cetvrtak, ako do tada pukne folikul ide aih, ako ne bit ce petak ili subota. doktor mi kaze da nema potrebe za stopericom jer se kod mene ovulacija događa prirodno.
    sretno svima cure


    Odlicno Kawa, sretno dalje🍀🥰
    S pcosom nikad ne znas sto te ceka🤣🤣

    💃🏻'91 | PCOS (anovulatorni ciklusi) | AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    🕺🏻'86 | oligozoospermia
    🏩 Repromed
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - Suprecur + Ovaleap | 11 oocita | 10 oplođenih (ICSI) | 🐣 SET | 1 ❄️ | Cyclogest + Prolutex | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. - 5+6 ❤️

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Cure evo javljam vam nalaz muževog spermiograma 🙂 sa teške oligoasthenozoospermie je u 2 mjeseca došao na asthenozoospermiju (samo smanjena progresivna pokretljivost). Treba biti više od 32% a njemu je 22%. 
    Prilažem sliku. https://ibb.co/b3nDSPB [ibb.co]

    Ovo nam je pozitivan šok jer je on imao duplo manje vrijednosti od minimuma za sve parametre i sada mu se sve ful poboljšalo, cak i pokretljivost ali nedovoljno. Zapravo ima 4x više sve druge parametre. Nadamo se da ce se kroz mjesec dana poboljsati i ta pokretljivost pa možda uspijemo i prirodnim putem. Šta vi mislite? Postoji li mogucnost i s ovakvim nalazom za prirodno začeće? 🙂 Ima li netko takvo iskustvo? 

    💁(31) - spolni hormoni 👌 (suplementi: Catafertyl+ D vital 25 000 + CoQ10 + omega 3 + crveni Maca prah)
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    🧒 (32) - oligoasthenozoospermia (suplementi: FH PRO for man Fairhaven health) ➡️ asthenozoospermia
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *prve konzultacije: 5.3.2024.
    *druge konzultacije: 29.3.2024.
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treće konzultacije: 6.5.2024. (uzeti brisevi i PAPA; izolirana E.coli (Efox + Omnibiotik flora plus)

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1489

    Prijavi adminu

    Tinčica držim 🤞🤞 da ta 2 budu dovoljna.
    Medena sretno da se one oplode.
    Djetelina drago mi je što je nalaz bolji nego prošli put.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Ninaniksy

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Medena sretno dalje 🤞
    Tinčica vidim po godinama da imate još pravo na postupke preko hzzo, s obzirom da si napisala da vas je financijski iscrpilo, zašto ne iskoristite te besplatne postupke.

    Curke, s obzirom na moje stalne bete koje su 0, tj nikako da se embriji uspiju implantirati, i sad prije sljedećeg feta planiramo histeroskopiju, zanima me koje ste vitamine i minerale vadili za provjeru, jedino sam vadila vitamin D, koji smo doveli do 130, ali zanima me vi koje ste provjeravale svoje, što ste još sve vadile? 

    👸41 godina, hipotireoza, inz.rez. Pcos, AMH 34

    🧔MM 31 godina, normospermija/asthenoozospermia
    2016 vanmaterična
    2017 ivf 1 j.s.beta ❌
    2019 6j.s - icsi 1 blastica beta ❌
    2021 spontana trudnoća, inducirani pobačaj u 19 tjednu malformacija ploda
    4/2023 13 j.s - 3 oplođene Et 2 trodnevne, 1 blastica ❄ (Škvorc), beta 04.05. - ❌
    Fet 6mj 2023,beta 07.07. ❌
    04/2024 18 oocita, 11 oplođenih, 6 blastica
    17.04. ET 2 blastice
    30.04.2024 beta ❌
    (4 smrznute 2 +2) ❄️❄️❄️❄️
    Fet 6mj/2024

  • Avatar tinčica1703

    tinčica1703

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Ninaniksy

    Medena sretno dalje 🤞
    Tinčica vidim po godinama da imate još pravo na postupke preko hzzo, s obzirom da si napisala da vas je financijski iscrpilo, zašto ne iskoristite te besplatne postupke.

    Curke, s obzirom na moje stalne bete koje su 0, tj nikako da se embriji uspiju implantirati, i sad prije sljedećeg feta planiramo histeroskopiju, zanima me koje ste vitamine i minerale vadili za provjeru, jedino sam vadila vitamin D, koji smo doveli do 130, ali zanima me vi koje ste provjeravale svoje, što ste još sve vadile?


    Iskoristila sam sve besplatne 2 u prirodnom i 4 u stimuliranom. Veteran po tom pitanju 🙆🏼‍♀️

    39 ja👩‍❤️‍👨30 muž
    jajovodi ✂️ .; Rh imunisatio, AMH 8, normosperma
    1. postupak- clomifen ❌
    2. postupak. prirodni- aspiracija prošla negativno bez ❌
    3. postupak- stanica se prestala razvijati ❌
    4. postupak- beta ❌
    5. postupak Škvorc- beta ❌
    6. postupak Beta+ poliklinika- ET ❌
    FET 1 blastocista- biokemijska trudnoća 💔

  • Ninaniksy

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    tinčica1703

    Ninaniksy

    Medena sretno dalje 🤞
    Tinčica vidim po godinama da imate još pravo na postupke preko hzzo, s obzirom da si napisala da vas je financijski iscrpilo, zašto ne iskoristite te besplatne postupke.

    Curke, s obzirom na moje stalne bete koje su 0, tj nikako da se embriji uspiju implantirati, i sad prije sljedećeg feta planiramo histeroskopiju, zanima me koje ste vitamine i minerale vadili za provjeru, jedino sam vadila vitamin D, koji smo doveli do 130, ali zanima me vi koje ste provjeravale svoje, što ste još sve vadile?

    Iskoristila sam sve besplatne 2 u prirodnom i 4 u stimuliranom. Veteran po tom pitanju 🙆🏼‍♀️


    Joj sad vidim u potpisu, ja sam evo isto sad na zadnjem preko hzzo zbog godina, ali imamo 4 smrzlića, gdje ste dalje nastavili s plaćanjem, jeste razmišljali o Češkoj ili Makedoniji? Kolegica je moja išla privatno 4 puta kod Lučingera, tad je imala 43 godine, jedva dobila po 1 jajnu stanicu, s 44 otišla u Češku, od prve ostala trudna. 

    👸41 godina, hipotireoza, inz.rez. Pcos, AMH 34

    🧔MM 31 godina, normospermija/asthenoozospermia
    2016 vanmaterična
    2017 ivf 1 j.s.beta ❌
    2019 6j.s - icsi 1 blastica beta ❌
    2021 spontana trudnoća, inducirani pobačaj u 19 tjednu malformacija ploda
    4/2023 13 j.s - 3 oplođene Et 2 trodnevne, 1 blastica ❄ (Škvorc), beta 04.05. - ❌
    Fet 6mj 2023,beta 07.07. ❌
    04/2024 18 oocita, 11 oplođenih, 6 blastica
    17.04. ET 2 blastice
    30.04.2024 beta ❌
    (4 smrznute 2 +2) ❄️❄️❄️❄️
    Fet 6mj/2024

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Na proslom uzv debljina endometrija 10 mm..jeli netko zna zasto sam dobila estrofem? Pise da je to za zadebljanje pa mi nije jasno. 
    Dobila sam progesteron vaginalete. Jeli jednostavnija opcija gel?

    ➡️04/24 elonva+supercur+pergoveris 200➡️ 2js➡️ vracena jedna 🤞

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1420

    Prijavi adminu

    Medena drago mi je da ti je sve prošlo okej 🤗 za lijekove ne mogu ništa reći, jer ne znam baš puno o njima 🫣 sretno dalje 🍀

    Mi smo obavile pregled, sve je u redu, malena je na 1900 gr, okrenuta glavicom prema dolje, i idući pregled je 13.5. 🤗🥰

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6. [tickerfactory.com]

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Kawa super baš mi je drago 😁 Oraščići su ti za rast jajca 😁 A za endo je cikla i ananas, ako sam dobro zapamtila, u svakom slučaju je djelovalo 🤩💪💪 Sretno daljeee 💪
    Marisha šaljem 🥰😘😘 i držim figeee 💪

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.