Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Anice baš mi je žao što si to sve prošla … Ne samo da si imala težak porod, nego su te još i doktori na kraju izmrcvarili. Nadam se da ti je s rebrom sve ok, idi to svakako pogledati ako te tako boli. Želim ti što brži oporavak i da dođeš k sebi i možeš uživati sa svojom bebicom ❤️

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Baby.nb.3

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Ma joooj Anica pa ovo zvuči grozno 🥺🥺 Uopće ne znam što pametno bi rekla da su te tako dugo mučili, i još samu, plus to rebro, pa to ne može tako! Neka ti sve tamo pogledaju prije otpusta! Nadam se da će prvi šok i trauma proći i da ćeš se lijepo moći brinuti za svoju bebu dok se drugi brinu o tebi 🤗❤️

    💔💔💔 3 missed ab
    💙 prva mrva
    💙 šašavko
    💔💔 2 missed ab
    💙 Hrabri Palčić
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Yellowsubmarine

    Yellowsubmarine

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Anice cestitam ti na tvojoj bebici i sto si uspila sve to tako izdrzati! ❤️ stvarno si prosla svasta i nije ugodno ni procitati a kamoli svatiti kako si to i prosla. Utjehe ti nemam, zelim ti sto prije da dodjes doma, da ti tvoji pomognu ovo malo na pocetku dok ne dodjes sebi i da se sto prije oporavis! ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Bananica81

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Ajme koja trauma Anice, zao mi je. Kao netko tko je bio u identicnoj situaciji a rasplet je bio sasvim drukciji, mogu skroz zamisliti koja je patnja. Super sta je bebica tu i super al steta sto si se napatila a osoblja nigdje.

    Evo, nije reklama, mozda je mene potrefila dobra smjena, al u Vinogradskoj su me kad su rasturali ti trudovi od trakice - trud na trudu (brijem da je tak i na dripu) a bilo je 1-2 u noci, babice i sestre masirale ledja, prolazile samnom disanje i trudove, bile u stalnom kontaktu sa doktoricom - i kad sam poslana u radjaonu, odmah je cijeli tim bio tu - te su se stvarno trudili da ne popucam - masirali mi medjicu i tek u zadnjem casu kad je bas moralo - zarezali me (samo 5 savova). Bas imam potrebu pohvaliti osoblje oko poroda - ne znam jel team Merkur il Vinogradska - al stvarno su super odradili posao. Babinjace su poslije losije - slabo te itko dozivljava poslije poroda - imaju malo tih sestara za bebe i one su dosta razvucene na puno zena, tako da sve sam nesto nagadjas - kako dojit, kako presvuc bebu, sto sa bebom i tako… al mozda je ta smjena bila malo losija… 

  • Avatar lucq

    lucq

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Anica čestitam na porodu i na tvojoj snagi da si to sve izdrzala, zao mi je da si se tako morala namuciti😔
    Zelim ti brz oporovak od srca💖

    [tickerfactory.com]

  • Leptirica123

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Anice vidim da su te dobrano izmučili, nimalo lak porod, ali najbitnije da je prošlo, izdržala si.. Čestitam ti na bebici i želim ti brz oporavak ❤️❤️

  • lalllla

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Danas sam isla prosetati ma ako sam presla 2 km tako me pocelo boliti kao menstrualna bol, al ne u intervalima nego onako konstantno hvala bogu da sam bila vec blizu kuce. Cim sam dosla doma sam legla i proslo je.. dal se nekom to desavalo

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Yellowsubmarine

    Yellowsubmarine

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Ne znam dali je isto, ali mene nakon  iti malo hodanja ili stajanja pocne boliti stomak kao da ce puknuti plus pritisak. Jucer sam bila u trgovini mozda uru vrimena i prepone i pubicna kost dole sve mi je otpadalo, i danas me boli ali manje. Tako da evo nezz. Doduse ti si i u vecim tjednima od mene ali svakako su mi bolovi svakodnevni. 😏

    [tickerfactory.com]

  • lalllla

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Yellowsubmarine

    Ne znam dali je isto, ali mene nakon iti malo hodanja ili stajanja pocne boliti stomak kao da ce puknuti plus pritisak. Jucer sam bila u trgovini mozda uru vrimena i prepone i pubicna kost dole sve mi je otpadalo, i danas me boli ali manje. Tako da evo nezz. Doduse ti si i u vecim tjednima od mene ali svakako su mi bolovi svakodnevni. 😏


    Ma da i to isto😂a kao trebalo bi hodati, kretati se itd kako???? Napravim tri koraka uspusem se ko budala i onda mi jos svi dijelovi tijela otpadaju😂

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    lalllla

    Danas sam isla prosetati ma ako sam presla 2 km tako me pocelo boliti kao menstrualna bol, al ne u intervalima nego onako konstantno hvala bogu da sam bila vec blizu kuce. Cim sam dosla doma sam legla i proslo je.. dal se nekom to desavalo


    Ma skroz normalno za te tjedne trudnoće. Mislim i da su trudovi nebi bilo neobično, ali ako je prestalo odmorom, vjerujem da nisu. 

    2020. 👦🏻
    Nifty - low risk ✅💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.